DTAP do 7 pin do zasilania silnika TILTA Nucleus-M WLC-T03

Dostępność: W magazynie

zł108.61 zł86.89

Opis produktu

Cechy Produktu

Każdy przewód został przetestowany ,aby upewnić się, że nie ma zwarcia, nie ma potencjalnych problemów z пробоем przed wysyłką, i działa świetnie!

Długość kabla:30-100cm w zapasie wykonane na zamówienie długość : inna długość kabli,jesteśmy w stanie dostosowywać się z nim,proszę zauważyć słowa lub kontaktujemy się ze mną wtyczka A: DTAP Plag B: 7PIN

Drodzy przyjaciele: witamy w naszym sklepie,możesz poświęcić kilka minut, aby spojrzeć na tę instrukcję?Dziękuję. 1: Jeśli potrzebujesz kabel spawalniczy do gniazda, lepiej zapewnić парампер kabla i specyfikację złącza.Jeśli jest to dla kabla profesjonalnego sprzętu, proszę podać definicję spoiny. 2:mamy dobrą cenę dla dużej ilości i możemy dostosowywać z kablem zgodnie z wymaganiami klienta 3: proszę wiadomość wysłana wiadomość, aby powiedzieć nam, jaki rodzaj chcesz po dokonaniu zamówienia! 4:niezależnie od tego, jaka jest twoja liczba, że będziemy szczęśliwi, aby wysłać towar w odpowiednim czasie, i zaproponujemy numer śledzenia, aby śledzić towarem w górę. 5:Szanowny kliencie, jeśli twoje zamówienie przekroczy 200 usd, organizujemy ekspresowa wysyłka, towar przybędą w ciągu 5 dni.i zamówienia poniżej 200 dolarów USA, organizujemy Astoria-capital.pl Standard Shipping/ China Post small packet/ ePacket towary dotrą około 15 dni.Lub wybierz DHL Express, aby zapłacić za dostawę.Wyślemy go do ciebie w ten sam dzień, w którym można go kupić. 6:Jeśli pakiet, który otrzymałeś, nieprawidłowy lub uszkodzony), nie musisz go zwrócić, prosimy o kontakt z nami czas, wyślemy ci go ponownie.

  • marka: SZJELEN
  • Numer Modelu: Kabel zasilania silnika TILTA Nucleus-M WLC-T03

Opinie

Napisz opinię

Pokrewne produkty

Najlepsze