Peruwiański wiązki ludzkich włosów z 13x4 koronki przód ciało fala wiązki z zamknięciem Ali Królowa naturalny kolor włosów Remy ludzki włos

Dostępność: W magazynie

zł717.62 zł373.16

Opis produktu

Wysokiej Jakości Kosmyki Włosów Z Koronkowym Фронталом

Nazwa Części: Peruwiańskie Kępki Włosów Ludzkich Body Wave Z Фронталом Marka: Ali Queen Hair Products Co., Ltd Kolor włosów: naturalny, czarny kolor, może być malowany i przebarwionych.Konsystencja zamknięcia: szwajcarska koronka / HD-koronka / przezroczyste koronki Wymiar zamknięcia: 13x4 o gęstości 130% Długość Włosów: 10"~28" Materiał włosów: wysokiej jakości 100% ludzkie włosy termin dostawy:około 2-5 dni DHL/FEDEX Cecha: zdrowa, pełna i elastyczna konsystencja

Sposób Dostawy:

FedEx, DHL, Astoria-capital.pl standardowa wysyłka, DPEX,USPS wszystko jest dostępne.Pls umieścić odpowiednie informacje na temat wysyłki bez P. O. box & APO

Podatek Celny:

Express-firma nie przyjmuje żadnych adresów z P. O box / APO.i powinna być zapłacona przez kupującego, jest to poza naszą kontrolą, mam nadzieję, że można zrozumieć.

Czy Można Farbować Włosy Lub Wybielać?

Tak, oczywiście,można go malować,curling, prostować,prasować i wybielać jak swój własny styl. (PS: Pls nie przekracza 150 C, w przeciwnym razie włosy będą zniszczone.)

Jak czesać włosy?

Użyj широкозубую grzebień, delikatnie myć włosy.kręcone włosy, proszę, gładkie włosy ręcznie.Nie myć włosy od korzenia do wierzchołka, zaczynając od końcówek, myć je na wylot, a następnie od środka, a następnie, w końcu idzie z góry.

Dlaczego Moje Włosy Się Plączą?

Ponieważ jest to 100% ludzkie włosy dziewicze, włosy nadal z pełną naskórek ustawione w tym samym kierunku.Po tym, jak robimy proste włosy w różne loki, naskórek na każdej kosmyki włosów już nie leżą obok siebie, mogą poruszać się w górę i do przodu, więc czasami można poczuć, że nie jest łatwo przeprowadzić palcami po włosach, i to tylko dlatego, że mają włosy i naskórek zatrzymują swoje palce, bo z tego, że mogą one reagować, twoje palce są swego rodzaju najeźdźców.Włosy mogą się mylić, bo są zbyt suche i zbierać zbyt dużo kurzu i innych rzeczy, w tym czasie nie zapomnij umyć je szamponem, bo to będzie jeszcze gorzej.Przepłukać go czystą, ciepłą wodą i głęboko przygotuj się na jakiś czas, to będzie coraz lepiej i lepiej!

Dlaczego Wypadają Mi Włosy?

Po tym, jak fabryczne pracy uszyć kawałki włosów w kok, mogą być niektóre krótkie kawałki, które nie są dołączone do kaczkę, więc kiedy najpierw расчесываете ich lub umyć, wychodzą.Aby nie zrzucać, вычесывайте ich, i wszystko będzie dobrze.Kaczka-to dwukrotnie malowane maszynowy kaczek, aby zapobiec ewentualnemu rozlaniu, jeśli trzeba przyciąć kaczek, aby dostosować objętość włosów do twojej instalacji, upewnij się, że zamknęli krawędzi утков, aby nie пролились.I nigdy nie myj i nie myć włosów zbyt mocno, to dziewicze włosy, potrzebują więcej miłości,aby dbać o nich, w przeciwnym razie będą one zawiodą.

Jak myć głowę?

Włosy mogą się mylić, bo są zbyt suche i zbierać zbyt dużo kurzu i innych rzeczy, w tym czasie nie zapomnij umyć je szamponem, bo to będzie jeszcze gorzej.Przepłukać go czystą, ciepłą wodą i głęboko przygotuj się na jakiś czas, to będzie coraz lepiej i lepiej!

 • Materialna Rangi: Włosy Remy
 • Pochodzenie: CN(pochodzenie)
 • Koronkowy Materiał: Szwajcarska koronka o gramaturze 130%
 • Proporcja Długich Włosów: >=10%
 • Można Zrobić Trwałą: TAK
 • Opakowanie: 3 szt kaczka i 1 szt zamknięcie
 • marka: Ali królowa
 • Konsystencja: Ciało Fala
 • Jakość Włosów: Pełna Wyrównana Naskórka Pomoże Ci Uniknąć Poplątanych Problemów
 • Odpowiednie Umierający Kolory: Tylko Ciemniejszy Kolor
 • Ekskluzywny Serwis: Drop Shipping,logo, etykieta i opakowanie zaprojektowane
 • Zaletą Włosów: Można prostować, zwijać i Рестайлинговать, jak swoje własne włosy
 • Typ Włosów Ludzkich: Peruwiańskie Włosy
 • czas dostawy: Wysłany w ciągu 48 godzin, zdobyte w ciągu 2-5 dni roboczych
 • Rozmiar Peruki: 13x4 z wolną częścią
 • Kolor Włosów: Naturalny czarny kolor, może być malowany i отбелен na inny kolor, który chcesz

Opinie

Napisz opinię

Pokrewne produkty

Najlepsze