Opis produktu

Temat Rovinj ( Lowin )

Rowin (Lowin ) Music-to profesjonalny producent pedałów gitarowych z ponad 9 - letnim doświadczeniem.Jesteśmy dostawcą dla większości sprzedawców na Amazon.Rowin stara się opracować pedał najwyższej jakości, ale jest w przystępnej cenie, z której każdy może wziąć udział.Kupując u Rowin, będziesz mieć pewność w bardziej bezpiecznym jako i bardziej profesjonalnym послепродажном utrzymaniu.

O tej pedał efektów Comp

Jest to kompresor optyczny, który zapewnia płynne skompresowany dźwięk, maksymalizując wpływ swoich nut.Poczujesz, jakby każdy dźwięk ze wzmacniacza została opanowana w studio.I dodaliśmy artykuł koniec trybu w dźwięk. 1. Dwie modalności: normalna i Дискантная. 2. uchwyt poziomy:kontroluj głośność dźwięku za pomocą efektu. 3. uchwyt kolory:kontroluj ton dźwięku. 4. uchwyt Comp:dostosuj intensywność kompresji. 5. światło led: dioda led wskazuje stan pracy. 6. Pełnopłaszczowe: wysokiej jakości stop cynku, stabilny i trwały. 7. prawdziwy bypass:prawdziwy bypass do malowania zerowego tonu.

Dane techniczne

1.wejściowe i wyjściowe gniazda:analogia z mono-złącze audio o średnicy 1/4 cala. 2.Źródło zasilania: DC 9V (polaryzacja wtyczki pozytywna na pniu i negatywna w centrum ). 3.pobór prądu: 12 ma. 4.Wymiary: 95(D)*45(W)*48(H)mm. 5.Waga: 273 g(z pudełkiem).

Aby sprawdzić jak to brzmi stąd:

https://www.youtube.com/watch?v=8V--__JhyOg

  • marka: ЛОУИН
  • Dowód: NIE
  • Pochodzenie: CN(pochodzenie)
  • Numer Modelu: LEF-333

Opinie

Napisz opinię

Pokrewne produkty

Najlepsze