Celi French Style S925 Sterling Silver Knotted Ear Stud Female Non-Mainstream Cool Minimalist INS Net Red Kolczyki Ear Stud

Dostępność: W magazynie

zł69.82 zł48.88

Opis produktu

Porady:

Ponieważ Jest produkowany i sprzedawany luzem na własnej fabryce, potrzebuje dużo siły roboczej, aby sprawdzić rozkład ładunków, a zyski małe.Zaleca się, aby klienci wzięli niewielką ilość mieszanej partii, aby zobaczyć styl produktu przed złożeniem zamówienia w partiach, że nadaje się do pakietowej zakupu. (Małe tarcie i inne drobne problemy nie są problemami jakości, ozdoby ręcznie robione będzie mieć jakieś ślady ręcznie, перфекционисты dokładnie składanie zamówień).

Każdy ma inny estetyka i jakość Views.in aby uniknąć niepotrzebnych sporów, proszę kupić niewielką ilość towaru przed złożeniem zamówień hurtowych.

[1] Nasz sklep obsługuje 7 dni bez podania przyczyny zwrotu , 15 dni zwrotu problemów z jakością .On nie mógł jej odzyskać.

[2] Kamień, Kryształ, Słodkowodne Perły Będą Mieć Normalny Mikro-Brak

[3] Jeśli jest oczywiste problemy, takie jak złamania, zadrapania, odbarwienia koraliki, itp., proszę podać fizyczne zdjęcia z Działem obsługi klienta, aby ubiegać się o zwrot i zwrot pieniędzy.

[4] dzienny objętość przesyłki jest wielki i każdy produkt nie może być sprawdzony na miejscu.Jeśli otrzymasz towar, najpierw należy sprawdzić i ustawić czas, jeśli wystąpią jakiekolwiek problemy.

[5] Obraz Prawdziwy Rama.Z powodu różnicy między Światłem i wyświetlaczem może być mała różnica w kolorze między rzeczywistym zdjęciem i obrazem.

Nasze Produkty To Wyroby Ze Srebra Próby 925, Konfigurowalne Certyfikaty.

Czas realizacji: skontaktuj się z działem obsługi klienta w celu uzyskania konkretnego terminu dostawy.

Jeżeli towary na półkach znajdują się na magazynie lub na produkcji, proszę najpierw prześlij numer wcięcia z Działem obsługi klienta po przyjęciu zamówienia i sprawdź, czy są na magazynie lub gdy przybędą.Dziękuję Wam za współpracę.Dostawa domyślnie-ZTO Express.Wyślij SF, aby wypełnić listonosza.

Obsługa Klienta Online Czas: 9:00-12:00/13:30-17:3

  • Typ Metali: SREBRNY
  • Podłoga: KOBIETY
  • Typ Certyfikatu: Ocena Trzeciej
  • marka: ЧОЗОН
  • Metalowy Znaczek: 925,Sterling
  • Styl: Hiperbola
  • Główny Kamień: NIE

Opinie

Agnieszkamajewska | 2021-01-10

Very beautiful

5 / 5

Napisz opinię

Pokrewne produkty

Najlepsze