Cerber Financemore_vert

Cerber Finance

Cerber Financeclose

Cerber Finance jest spółką akcyjną zajmującą się nabywaniem pakietów wierzytelności gospodarczych (B2B), zarówno pierwotnych jak i wtórnych, oraz windykacją na zlecenia (Inkaso). Spółka powstała w 2015 roku.

Cerber Finance posiada 100% udziałów s półce zależnej Pro Invest Finanse, która zajmuje się nabywaniem i zarządzaniem wierzytelnościami detalicznymi (B2C). W tym zakresie Cerber Finanse zajmuje się przede wszystkim finansowaniem i poszukiwaniem finansowania dla spółki zależnej.

Wszystkie nasze działania są w pełni profesjonalne i prowadzone według najwyższych branżowych standardów oraz w zgodzie z przepisami prawa. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę pracowników, która gwarantuje skuteczność i wysoką jakość obsługi.

Pro Investmore_vert

Pro Invest

Pro Investclose

Firma Pro Invest Finanse zajmuje się zarządzaniem i windykacją portfeli wierzytelności detalicznych i należy do dynamicznie rozwijających się spółek. Istnieje od 2014 roku, a pod jej skrzydłami pracują tylko szanowani profesjonaliści. Pro Invest Finanse jest spółką zależną Cerber Finance, która zajmuje się przede wszystkim jej finansowaniem.

Według profesjonalnych prognoz Pro Invest Finanse jest bardzo dobrze rokującą spółką na rynku B2C. Jesteśmy zainteresowani nabywaniem kolejnych portfeli wierzytelnościowych, jeżeli spełniają one odpowiednie standardy wyceny. Jesteśmy więc firmą o ambitnych planach na przyszłość.

Technology Spacemore_vert

Technology Space

Technology Spaceclose

Technology Space S.A. zajmuje się dostarczaniem rozwiązań, które mają na celu pomóc przedsiębiorstwom efektywnie wykorzystywać ich systemy informatyczne, tak aby były one zawsze dostępne, bezpieczne i odpowiednio zarządzane. W ofercie znajdują się kompleksowe rozwiązania informatyczne oparte o systemy pamięci masowych, systemy backupu i archiwizacji danych, sieci Storage Area Network oraz systemy wysokiej dostępności.

Kluczowy kapitał firmy to wysokiej klasy wyspecjalizowana kadra, pracująca z najnowszymi rozwiązaniami informatycznymi. Oferujemy najlepsze rozwiązania sprzętowe i programowe w celu stworzenia kompletnych i skalowanych systemów, będących odzwierciedleniem potrzeb biznesowych Klienta. Naszą misją jest dostarczenie najwyższej jakości rozwiązań klientom oraz zapewnienie satysfakcji z pracy naszym pracownikom. Zaangażowanie i perfekcjonizm w działaniu pozwalają nam utrzymać i ugruntować pozycję lidera branży IT.

Wieloletnie doświadczenie oraz znajomość rynku pozwalają doskonale rozumieć specyfikę poszczególnych branż. Dzięki temu idealnie dobieramy rozwiązania do konkretnych projektów informatycznych. Jesteśmy managerem naszych ekspertów na rynku pracy, proponujemy im udział w najbardziej prestiżowych projektach IT. Nasz model biznesowy opraliśmy na indywidualnym podejściu do Klienta, a także szybkości raz elastyczności działania. Dzięki temu skutecznie i natychmiastowo realizujemy każde zadanie.

Fintech S.A.more_vert

Fintech S.A.

Fintech S.A.close

Celem naszej firmy jest utrzymywanie i budowanie oszczędnych, wydajnych i nowoczesnych środowisk informatycznych ze zwróceniem szczególnej uwagi na ich bezpieczeństwo, pomagamy w tym polskim przedsiębiorcom oraz instytucjom publicznym, dzięki czemu mogą się coraz szybciej rozwijać, nie martwiąc się o swoje zaplecze informatyczne. W dzisiejszym świecie systemy informatyczne stanowią krytyczny obszar, którego prawidłowe działanie jest istotnym i niezbędnym elementem funkcjonowania społeczeństwa i biznesu. Powszechne wykorzystywanie systemów IT w każdej dziedzinie naszego życia skutkuje olbrzymią ilością przetwarzanych przez nie wrażliwych danych. Nakłada to obowiązek zapewnienia wysokiej dostępności systemów informatycznych oraz skrupulatnej ochrony danych na każdym etapie ich przetwarzania. Najważniejszą rzeczą dla naszego zespołu jest zadowolenie Klienta, uważamy że jest to elementarna część wartości firmy, dzięki której możemy się wyróżnić na tle konkurencji, oraz sprostać najbardziej wymagającym wyzwaniom stawianym przez różne instytucje. Naszym atutem jest umiejętność łączenia produktów różnych producentów w jedno kompleksowe rozwiązanie zapewniające, bądź przewyższające oczekiwaną przez Klienta funkcjonalność. Naszą firmę tworzą specjaliści, posiadający doświadczenie oraz wiedzę w zakresie analizy, projektowania oraz implementacji wysokiej klasy rozwiązań zarówno sprzętowych, jak i programowych. Kluczem do stworzenia wydajnego i skalowalnego systemu informatycznego jest właściwy dobór jego poszczególnych elementów oraz zapewnienie możliwości jego dalszego rozwoju zgodnie z potrzebami biznesowymi Klienta. Oferta spółki w najbliższym czasie zostanie rozszerzona o projektowanie i produkcje gier mobilnych. Spółka na obecnym etapie prowadzi konsultacje z pionierami z tej dziedziny.

4Mass S.A.more_vert

4Mass S.A.

4Mass S.A.close

4MASS S.A. jest spółką działającą w branży kosmetycznej w segmencie produkcji i dystrybucji produktów z kategorii make-up. Posiada swoje marki jak również kreuje i produkuje marki dla innych podmiotów handlowych. Firma jest również importerem produktów wykorzystywanych w branży kosmetycznej z Niemiec, Francji, Chin, Korei, Wietnamu. 4MASS działa zarówno na rynku masowym (rynek drogeryjny, hipermarketowy, dyskontowy), salonów kosmetycznych oraz marketingu wielopoziomowego, inaczej zwanego MLM (ang. multi-level marketing) lub marketingiem sieciowym. Firma jest właścicielem trzech marek kosmetycznych, PALU dedykowanej rynkowi kosmetyki profesjonalnej, CLARESA dostępnej w kanale drogeryjnym oraz MLM oraz STYLISTIC marki akcesoriów do profesjonalnej obróbki paznokci. 4MASS posiada własną produkcję oraz sklep wysyłkowy zlokalizowany na powierzchni ponad 2000 m2.Firma zatrudnia ponad 50 pracowników.

Opfinusmore_vert

Opfinus

Opfinusclose

Oferujemy usługi księgowe na najwyższym poziomie w zakresie prowadzenia pełnej księgowości, podatkowej książki przychodów i rozchodów oraz ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych. Oferta biura rachunkowego OPFINUS skierowana jest do przedsiębiorczych osób, które chcą bezpiecznie prowadzić interesy i koncentrować się na dynamicznym rozwoju swojej firmy powierzając sprawy związane z rachunkowością, finansami, kadrami i płacami specjalistom w tych dziedzinach. Fachowcy z kilkunastoletnim doświadczeniem, posiadający certyfikaty księgowe są do Twojej Drogi Kliencie dyspozycji. Obsługujemy podmioty gospodarcze korzystając z nowoczesnych technologii informatycznych w zakresie usług księgowo-podatkowych oferując sprawną i bezpieczną komunikację z Klientami. Wraz ze standardową usługą księgową oferujemy Państwu pomoc w kwestiach biznesowych, pomożemy przy rejestracji działalności gospodarczej, doradzimy najbardziej korzystne rozwiązania z zakresu optymalizacji podatkowej.

-close

Global-Trans Sp. z o.o.more_vert

Global-Trans Sp. z o.o.

Global-Trans Sp. z o.o.close

Global-Trans Sp. z o.o. to solidny przewoźnik specjalizujący się w transporcie chemicznych substancji płynnych. Działa od 2015 roku, dostarczając zamówienia w najdalsze zakątki Polski i Europy. Atutami spółki są jakość i bezpieczeństwo. Samochody spółki spełniają najbardziej rygorystyczne normy przewozu towarów, a doświadczeni kierowcy dają gwarancję dostarczenia substancji na czas i bez problemów. Spółka oferuje przewóz chemicznych substancji płynnych.

close